poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Tag: 20 pytań na które odpowiem ! :)

1. Jakiego słowa naj częściej używasz ?Lol, ogarnij się.

2. Ulubiony owoc ?

Jabłko, truskawka.

3. Jaka jest Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa ?

Smerfy xd.

4.  Twój ulubiony kolor ?

Biały, morski i zielony : D

5. Czy zależy Ci na tym co ludzie o Tobie myślą ?

Szczerze ? Nie.

6. Jaki hałas teraz słyszysz ?

Telewizor z drugiego pokoju xdd.

7. Wolisz mieszkać w mieście czy we wsi ?

W mieście.

8. Paliłaś kiedyś papierosy ?

Nigdy, i jestem z tego dumna.

9. Lubisz rano wstawać ?

Nie.

10. Ulubiony napój ?

Pepsi ;F

11. Rurki czy dresy ?

Zdecydowanie rurki.

12. Nutella czy dżem ?

Nutella .

13. Ile masz wzrostu ?

142 cm

14. Ulubione zwierzę ?

Kot, pies i biały tygrys <3

15. Trampki czy obcasy ?

Trampki <33

16. Dostajesz kieszonkowe ?

Tak : )

17. Ulubiony kwiatek ?

Tulipan, róża

18. Cola czy pepsi ?

Pepsi.

19. Popcorn czy chipsy ?

To i to

20. Zapuszczasz włosy ?

Tak.





W tym tagu na razie tyle jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej pisz na ten e-mail: natalia.masloch@interia.pl

6 komentarzy:

  1. Fajny post =) .
    lublins.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Również lubię tulipany i róże!

    zapraszam do mnie! mandostyle.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. piękny blog, ta kolorystyka i odpowiedni nagłówek,
    obserwuję i czekam na kolejne notki ;D
    zapraszam również na mojego bloga: http://wik-toria.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuje, bloga napewno odwiedzę jak będę miała czas ! :)

      Usuń
  4. Świetny blog ;3
    Ja uwielbiam truskawki z nutellą;D

    + zajrzyj w wolnej chwili :)

    http://gifura-gifuraa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. też lubię morski kolor ;3

    olgarina.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń