niedziela, 31 marca 2013

O mnie

Hey dziś mój pierwszy post na blogu, więc postanowiłam napisać Wam trochę o mnie:

Mam na imię Natalia. Mam 11 lat to Lucy (lucy-luucy.blogspot.com) zainspiowała mnie do zrobienia tego bloga. Kim jestem ? Jestem Rusher i Belieber interesuje się modą muzyką i lubie sobie czasami coś zaśpiewać. Nie zależy mi na opinii innych, Robię to co mi się podoba ! : )







W następnym poście będą pytania i odpowiedzi :) Pytania zadawaj w komentarzu ! : )