heyy ! <3 dziś mi został jeszcze tylko jeden dzień wolnego... -,-'a mam jeszcze napisać referat na j.polski ! a jak tam u Was ? u mnie słabo tak dużo zadań tak mało czasu jak narazie nie żadnych pomysłów na posta ;( Jak maccie jakiś pomysł piszcie w komach ! ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz