środa, 3 kwietnia 2013

Hei heii ♥

Hey co u Was ? u mnie świetnie byłam dzisiaj na basenie i wogule... po obiedzie idę na imieniny do cioci :) Zrobie kilka zdjęć no ale nie wiem xdd.

wtorek, 2 kwietnia 2013

Mała sesja zdjęciowa z bratem ;3

Hey zrobiłam sobie taką małą sesję zdjęciową z młodszym bratem ! :) Dodam tylko narmalne zdjęcia jst tylko jedno normalnee ! :

heyy ! <3 dziś mi został jeszcze tylko jeden dzień wolnego... -,-'a mam jeszcze napisać referat na j.polski ! a jak tam u  Was ? u mnie słabo tak dużo zadań tak mało czasu jak narazie nie żadnych pomysłów na posta ;( Jak maccie jakiś pomysł piszcie w komach ! ;*

poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Tag: 20 pytań na które odpowiem ! :)

1. Jakiego słowa naj częściej używasz ?Lol, ogarnij się.

2. Ulubiony owoc ?

Jabłko, truskawka.

3. Jaka jest Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa ?

Smerfy xd.

4.  Twój ulubiony kolor ?

Biały, morski i zielony : D

5. Czy zależy Ci na tym co ludzie o Tobie myślą ?

Szczerze ? Nie.

6. Jaki hałas teraz słyszysz ?

Telewizor z drugiego pokoju xdd.

7. Wolisz mieszkać w mieście czy we wsi ?

W mieście.

8. Paliłaś kiedyś papierosy ?

Nigdy, i jestem z tego dumna.

9. Lubisz rano wstawać ?

Nie.

10. Ulubiony napój ?

Pepsi ;F

11. Rurki czy dresy ?

Zdecydowanie rurki.

12. Nutella czy dżem ?

Nutella .

13. Ile masz wzrostu ?

142 cm

14. Ulubione zwierzę ?

Kot, pies i biały tygrys <3

15. Trampki czy obcasy ?

Trampki <33

16. Dostajesz kieszonkowe ?

Tak : )

17. Ulubiony kwiatek ?

Tulipan, róża

18. Cola czy pepsi ?

Pepsi.

19. Popcorn czy chipsy ?

To i to

20. Zapuszczasz włosy ?

Tak.





W tym tagu na razie tyle jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej pisz na ten e-mail: natalia.masloch@interia.pl